Ötletgazdag hírlevél

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Leto sa blížiközeledik a už teraz sa určite mnohí z vás tešia na letné hudobné festivaly. Príjemné počasie, priatelia, hudba a niekoľkodňová zábava pod holým nebomcsupasz ég – toto sú dôvodyok, prečo sa čoraz viac ľudí stretáva práve na týchto akciách. Viete však aj o iných festivaloch, ako sú tie na okolíkörnyéken

 

 

tomorrowland.jpg Najväčší hudobný festival v celej Európe nesie názov Tomorrowland a koná satörténik každoročneminden évben na konci júla v Belgicku. Na svoje si tu príduszóbeszéd: célcsoport najmäfőleg milovníci elektronickej tanečnej hudby. Tento rok na ňom vystúpiafellép svetové formáty ako DJ Tiesto, David Guetta alebo Steve Aoki.

 

 

 

bonaroo.jpeg Veľa času už nezostávanincs hátra:idő do začiatku ďalšieho známeho hudobného festivalu Bonnaroo music festival, ktorý sa koná na začiatku júna. Tu už je hudobná scéna o niečo pestrejšiasokszínű, tarka, nájdete tu zmesegyveleg Indie, Elektroniky a Hip Hopu. Stačí už len kúpiť letenkyrepülőjegy do Severnej Ameriky – Tennessee.

 

 

burning-manii.jpg  Netradičnýnem hagyományos festival na ešte netradičnejšom mieste – aj tak by sa dal nazvaťnevezni festival Burning man, ktorý sa koná na prelomeforduló augusta a septembra na púštisivatag a trvátart:idő celý jeden týždeň. Bol vytvorený ako pokus okísérlet niečo nové a jedinečnéegyedi a je určenýalkalmas hlavne pre ľudí, ktorí túžiavágyik objaviťfelfedez svoje alternatívne „ja“ a stať savmivé válni členomtag alternatívnej komunity.

 

 

Predstavilabemutat som vám teda tri hudobné festivaly svetových formátov, na ktoré sa môžete vybraťmenni, felkerekedni vychutnať si svoju obľúbenú hudbu a zároveňegyúttal tak cestovať a spoznávať nové kúty svetavilágrész. Tak čo hovoríte? Na ktorom z nich sa stretneme? 

 

autorka: Karin, spracovala: adriana

 


festivaly_szokincs.pdf

Koľko bude operácia ? Hodinu? Dve?

Kolumbus (felfedezte) Ameriku v 15. storočí.

Helena (megnevezte) Joža idiotom a on sa nahneval.

(Közeledik) búrka! Mali by sme ísť domov!

Kedy ma (bemutatsz) svojim rodičom?