Ötletgazdag hírlevél

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

 

Lucy Hale – pomernearánylag nová hviezdičkakis csillag na hollywoodskom nebi vydala 3. júna 2014 svoj prvý hudobný album pod názvom Road Between, ktorý sa určite oplatíoplatiť sa: megéri vypočuť, najmäfőleg ak ste fanúšikom hudby s jemnýmenyhe nádychomlehelet country!

 

Na začiatok by sa asi patrilopatrí sa: illik predstaviť túto mladú dámu: Lucy Hale je 24-ročná americká herečka a najnovšie aj speváčka, ktorú môžete poznať najmä zo známeho seriálu Pretty Little Liars (u nás vysielaný pod názvom Roztomilébájos mrchynőkre: gonosz, haszontalan), kde hrá jednu z hlavných úloh. Okrem toho ste ju mohli zahliadnuťmegpillant aj ako vedľajšiu postavumellékszereplő v niekoľkých seriáloch, medzi ktoré patria napr. O. C. California, How I met your mother (Ako som stretol vašu matku) alebo Kúzelnícivarázsló z Waverly (z Disney Channel) a tiež vo filme Moderná popoluška 2. O jej úspešnesikeresen sa rozbiehajúcejbeinduló kariére svedčítanúskodik aj fakt, že v roku 2010 získala prestížnutekintélyi cenu Teen Choice Award.

 

A teraz späť k jej čerstvému debutovému albumu: Ako som už spomínalaemlít v úvode, Road Between je album plný skvelých pesničiek, ktoré v sebe nesú nádych country hudby. O jeho kvalite svedčí aj fakt, že bol nahrávaný viac ako dva roky, čo je naozaj dlhý čas, ale, ako tvrdí sama speváčka i  jej fanúšikovia, stálo to za tomegérte!! To, čo mňa zaujalofelkelti a figyelmét na tomto albume je, že okrem skvelých melódií sa Lucy Hale perfektne „pohrala“ aj s textami piesní, ktoré v sebe nesú hlbší zmyselértelem a myslím, že každý (a hlavne nežnejšie pohlaviegyengébb nem) v nich dokáže nájsť kúsok seba.

 

Takže, pokiaľ hľadáte novú inšpiráciu a tip na to, čo si vypočuť, skúste tento nový album od Lucy Hale – Road Between. Zatiaľ si ho môžete vypočuť prostredníctvom iTunes alebo na jej vlastnom YouTube kanálicsatorna.

 

 

autorka: Karin Untermayerová


Čo robila Lucy Hale predtým, ako vydala svoj prvý album?
Bola herečkou.
Spievala vokál pre skupinu Kúzelníci z Waverly.
Bola popoluškou.
Bola detskou hviezdou relácie Barney a jeho priatelia.
Do ktorého žánru by sa dala zaradiť hudba?
country
punk
pop s jemnými črtami country
hard rock
Ako dlho pracovala na svojom debutovom albume?
Dvadsaťštyri mesiacov
Tridsaťšesť mesiacov
Dvanásť mesiacov
Tri mesiace
Kto ocení texty jej piesní?
Dievčatá
Chlapci
Starší chlapi
Mrchy