Ötletgazdag hírlevél

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

  Hrajú: Dane DeHaan, James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo
Réžiarendezés: Nimród Antal
Scenárforgatókönyv: Nimród Antal
  Žáner: muzikál, dráma

 

Minulý rok v lete nakrútilforgat Antal Nimród film s Metallicou v 3D, o ktorom sme vedeli iba toľko, že to nebude tradičný koncertný film, ale bude mať aj dejtörténet a premiéra bude tento rok v lete.

Kapelaegyüttes na svojej oficiálnej stránke nedávno uverejnilaközzé tesz, že premiéra filmu bude 9. augusta tohto roku a názov filmu je Metallica Through the Never – podľavmi szerint skladbydal Through the Never, ktorá sa objavilamegjelenik na albume s názvom The Black Album v roku 1991.

Playlist blog tvrdíállít, že v súvislosti svmivel kapcsolatosan príbehom pozná podrobnostirészlet. Píšu, že Dane DeHaan (In Treatment) hrá hlavnú rolufőszerep, technika kapely, ktorý musí splniťteljesít tajnétitkos poslanieküldetés počas jedného koncertu kapely.

 

Prečo sa Metallica rozhodla, že o réžiu ich filmu požiadajú práve Nimróda Antala? Lars Ulrich povedal, že odkedy v Cannes videl film Kontroll, je veľkým Nimródovým fanúšikomrajongó. „Odvtedymióta sledujemkövet jeho prácu v Hollywoode. Keď som mu povedal o našom pláne, behombizonyos időn belül piatich minút ho chytilo nadšenielelkesedés a prišiel s niekoľkými kreatívnymi nápadmiötlet. V práci budeme pokračovať spolu!“

„Metallica bola vždy obrovskou časťou môjho života a keď človek dostane prácu od svojich hrdinovhős, je to neuveriteľnáhihetetlen príležitosťalkalom,“ opisoval udalostiesemény Nimród. „Využijeme obrovskú energiu, ktorá sa skrýva na koncertoch skupiny Metallica, pridáme príbeh, a to všetko v 3D, aby sme tým umocnilimegerősít celkový zážitokélmény.“

 

Spracovala: adriana podľa internetu


metallica_szavak.pdf