Ötletgazdag hírlevél

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Názov filmu: Projekt X

Režisér: Nima Nourizadeh

Hrajú: Thomas Mann, Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown

Moje hodnotenie: ****

 

V dnešnej dobe človek z televízie a rádia môže zistiť veľmi veľa vecí, ale predsa si myslím, že internet je najpopulárnejší spôsob získavania informácií.

Aj ja som surfovala na internete, ked' som našla film : Project X. Ani som netušila, že tento film je taký populárny v kruhu mladých.


Hlavná postava, Thomas Kub, nemôže o sebe povedať, že ho dievčatá majú rady. Blížia saközeledik jeho narodeniny, a preto jeho najlepší priateľ, Costa, organizuje oslavu. Samozrejme bez povoleniaengedély rodičov, ktorí cestujú na víkend preč.

Začali sa pripravovaťkészülődik: nakúpili, poslali pozvánkymeghívó a čakali na ľudí, ktorí sa chcú zabaviť. Thomas dovolilengedélyez, aby na party prišlo 50 ľudí, ale predsa sa ku každému pozvanému pripojilo ešte zopár navyšeplusszba a už na začiatku bolo na party 200 ľudí.

Thomas už bol vystrašenýrémült z toľkých ľudí, ktorých naďalej len pribúdalonövekszik. Tá masa sa už nedala ubrzdiťmegfékez. Susedia zavolali policajtov kvôli rušeniu nočného pokojaéjjeli csend háborítása miatt. Neskôr sa už oslavu nedalo ovládaťirányít a prišla aj helikoptéra, aby zmapovala situáciu.

Na oslave Thomasových narodenín sa zišlo tisíce ľudí, ale príbeh sa skončil tragicky, lebo jeden blázonbolond zapálil autá a stromy na ulici. Ľudia sa snažili utiecťmegszökik, prišli hasiči a policajti, ale dom sa už nedal zachrániťmegment.

Thomas a jeho priatelia sa stali najslávnejšímileghíresebb ľuďmi na škole a nikto nezabudol na najväčšiu oslavu narodenín v histórii.


Film určite odporúčam každému, kto má rád napätiefeszültségnespútanúkötetlen zábavu.

A malé ponaučenietanulság na koniec:
Ak sa chceš na druhý deň zobudiť vo svojej posteli, neorganizuj party vo svojom dome. :-)

 

Autorka: Dominika Ábrahámová

 


Projekt_X_szavak.pdf

bez (engedély) rodičov

z (TV-ből), z (rádióból)

Čakali na (emberekre)...

Susedia zavolali (rendőröket).

Najväčšia (szülinapi ünnepség)