Ötletgazdag hírlevél

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Podľa svetových médií Tom Cruise ako jeden z najvyšších predstaviteľovképviselő scientologickej cirkviegyház nemal na výber a zvolil radšej cirkev ako rodinu. Dalo sa predpokladaťlehetett feltételezni, že si nebude môcť dovoliť žiadny škandálbotrány, ktorý by mohol poškodiťmegkárosít aj imidž scientológov, a tak konalelkövet rýchlo. Pristúpilelfogad prakticky na každú exmanželkinu podmienkufeltétel a rýchlo podpísal rozvodovú listinu. Súhlasil so všetkým.

 

tom_cruise_scientologia


Výsledok?

Starostlivosť o Suri pripadla matke a Tom sa s ňou bude môcť stretávať, kedy bude chcieť, ale iba v prítomnosti ochrankára alebo opatrovateľkygondozónő. Matka totiž nechce, aby ju Tom naďalej trýznilgyötör svojimi scientologickými predstavami. Suri totiž nevyrastala ako jej rovesníčkyhasonló korú. Nemohla sa s nimi stretávať, mala súkromného učiteľa a mnoho povinností, ktoré jej vrstovníčkyhasonló korú nemuseli riešiť. Teraz je, podobne ako jej matka, slobodná a môže začať žiť ako mnohé deti v jej veku. Začala navštevovať katolícku školu a konečne sa môže stretávať so svojimi starými rodičmi.

 

Matka a otec Katie Holmes ako katolíci sa mohli so Suri stretávať iba zriedka. Tom na to dbalgondoskodik a vždy zasiaholközbelépett, keď sa mu zazdaloúgy tűnik, že majú na Suri väčší vplyvbefolyás, než si predstavoval. Katina matka Kathleen okamžite priletela z Ohia do New Yorku, aby bola pri svojej dcére a vnučke počas očakávaných rozvodových problémov. Napokon sa nič mimoriadne nekonalo a Katie dostane najprv dvanásť a potom ďalších jedenásť miliónov dolárov ako odškodnékártérítés.

Predmanželská zmluvaszerződés, na ktorej trvalragaszkodik Tom, ju nepustí k hercovým miliónom, ale o to jej vraj nikdy nešlo. Podľa priateľa ich rodiny je „Katie šťastná a voľná a konečne môže žiť normálnym spôsobom života. Má 33 rokov a celý život prakticky pred sebou“. O tom, aký bol život s fanatickým scientológom, môžeme len tušiťsejt. Katie sľúbilaígér, že o tom na verejnosti nikdy nebude hovoriť. Za to dostane spomínanéemlített milióny.

rozvod_katie_holmes_a_toma_cruisa


Cruise_Holmes_szavak.pdf
Prečo bol ich rozvod rýchly?
Lebo Tom Cruise si nemohol dovoliť žiadny škandál.
Lebo Suri rozvod znášala ťažko.
Lebo sa na všetkom už dopredu dohodli.
Lebo Katie nechcela od Toma nič.
Môže sa Tom Cruise stretávať so Suri sám?
Áno, dvakrát do týždňa.
Áno, kedy len bude chcieť.
Nie. Musí byť pri stretnutí buď opatrovateľka, alebo ochrankár.
Vôbec sa so Suri nemôže stretávať, lebo mu to zakazuje scientológia.
Chodila Suri do škôlky?
Nie. Učiteľ chodil k nim domov.
Áno, ale len vtedy, ak jej to otec dovolil.
Nie. Je ešte primalá.
Nie. Chodila k nim jej stará mama.
Môžeme očakávať, že Katie vydá knihu o tom, aký bol život s Tomom Cruisom?
Nevieme.
Nie, pretože o tom nesmie hovoriť. Dostala niekoľko miliónov dolárov, aby mlčala.
Nie. Pred svadbou podpísala papier, že o tom nesmie nikdy hovoriť.
Áno. Kniha vyjde začiatkom budúceho roka.
Mohli sa rodičia Katie stretávať so svojou vnučkou?
Nie. Tom im to zakázal, lebo mali na Suri zlý vplyv.
Nie. Ale ani nechceli.
Mohli, ale len občas.
Áno, kedykoľvek.